Strona główna
images/afa_eq.png
images/afa_skin_1.png
images/afa_skin_4.png
images/afa_skin_7.png
images/afw_main-1.png
images/afw_main-11.png
images/afw_main-5.png
previous arrow
next arrow

AIMP dla Androida
v3.22
W tej wersji wprowadzimy kilka zmian, które wpłyną na użyteczność aplikacji. Dodatkowo dodamy kilka nowych opcji rozwiązywania problemów, które pozwolą poprawić stabilność aplikacji na niektórych chińskich urządzeniach. Ta wersja jest już w fazie testów beta.

v3.23
W tej wersji planujemy poprawić stabilność i użyteczność aplikacji podczas pracy na komputerach samochodowych bez obsługi Android Auto.

v3.30
Edytor tagów.
Wprowadzimy edytor tagów z obsługą formatów tagów ID3 i APEv2. Następnie dodamy obsługę komentarzy Vorbis, a następnie obsługę kontenerów MP4 i RIFF.

Następnie zaczniemy szukać funkcji synchronizacji między wersją odtwarzacza na urządzenia mobilne i PC. Myślę, że zrobimy osobną ankietę dla tej funkcji.

AIMP dla Androida:
Przycinacz audio
Narzędzie, które zostało ogłoszone pół roku temu, wciąż znajduje się w fazie beta-testów. W tym roku planujemy go wydać. W tym celu musimy zakończyć z następującymi kwestiami:

Pogrupuj zawartość „Moja muzyka” według wykonawcy i albumów
Eksportuj do formatu pliku OGG
Napraw problemy z dostępem do bazy dzwonków, które wystąpiły na niektórych urządzeniach
Napraw wszystkie znane problemy


AIMP dla Windows
v5.02
W tej wersji wprowadzimy kilka zmian, które wpłyną na stabilność i użyteczność aplikacji. Dodatkowo planujemy usunąć cały stary kod, który był potrzebny do obsługi systemów Windows XP i Vista, co doprowadzi do zmniejszenia rozmiaru plików binarnych aplikacji.

v5.03
Wydamy 64-bitową wersję aplikacji. Opinie użytkowników pozwolą nam dowiedzieć się, czy aplikacja bez wtyczek i obsługi wizualizacji może być przydatna (myślę, że stare wtyczki nie zostaną zaktualizowane do х64).

v5.10
Wdrożymy wbudowany katalog internetowych stacji radiowych.

* * *
Na koniec chcę zauważyć, że plany mogą ulec zmianie. Oczywiście naprawdę chcemy wierzyć, że nie będzie większych zmian, ale kto wie, jakie przełomowe zmiany zostaną wprowadzone w Androidzie 13?

Menu Główne

Dla Windows

Dla Android