Strona główna
images/afa_eq.png
images/afa_skin_1.png
images/afa_skin_4.png
images/afa_skin_7.png
images/afw_main-1.png
images/afw_main-11.png
images/afw_main-5.png
previous arrow
next arrow

Minął kolejny rok. Przyniósł nam wiele wydarzeń, wyzwań i „zwrotów akcji”. Kiedy świat zmienia się z każdą sekundą, tak naprawdę nie można planować zbyt wiele na odległą przyszłość. Ale spróbujmy. Gotowi do startu start!

AIMP na PC

Wydaliśmy trzy wydania – tak jak planowaliśmy . Jednak ostatnia wersja – wersja 5.10 – miała na celu coś zupełnie innego: wersja 5.10 otrzymała kilka starych, średnio popularnych funkcji, o które od czasu do czasu prosili nasi użytkownicy. Co więcej, stworzyliśmy specjalny montaż na Wine (Linux). Możesz uzyskać dostęp do linków do pakietów DEB i RPM w „Centrum pobierania”.

AIMP dla Androida

W 2022 roku z trzech planowanych przez nas wydań wydaliśmy dwie – v3.22 i v3.30 . Warto dodać, że ten ostatni poza planowanymi przez nas funkcjonalnościami otrzymał także eksperymentalne wsparcie odtwarzania z chmur przez WebDAV

Obcinacz dźwięku

De facto projekt się nie powiódł: nasi użytkownicy są niezadowoleni z oddzielnej aplikacji, my jesteśmy niezadowoleni ze wszystkich minusów. Tak więc, bez dalszego namysłu, w wersji 3.30 przywróciliśmy funkcję, która umożliwiała ustawienie dzwonka z poziomu aplikacji (tj. funkcja jest teraz taka, jak przed narzędziem Audio Cutter).


Plany na ten rok

W tym roku niestety nie będziemy szukać nowych funkcji – będziemy nadal pracować nad tym, co obiecaliśmy w zeszłym roku:

AIMP na PC

 • Wbudowany katalog internetowych stacji radiowych
 • Rejestrator dźwięku
 • Obsługa DLNA

AIMP dla Androida

 • Będziemy obsługiwać więcej usług w chmurze
 • Podpowiedzi będą bardziej szczegółowe i dodamy je do większej liczby elementów interfejsu użytkownika. Wprowadzimy asystentów kreatorów
  . Postaramy się uczynić interfejs odtwarzacza bardziej przyjaznym dla nowych użytkowników
 • Edytor tagów
  Zaczniemy od formatów ID3 i APEv2, potem – Vorbis Comments, po – MP4 i RIFF
 • Zaczniemy badać synchronizację między wersją PC i mobilną, a także wrócimy do problemu z biblioteką muzyczną

Menu Główne

Dla Windows

Dla Android